Çalışan Deneyimi Eğitimlerinde 20. Grup!

3 yıl önce Türkiye’deki meslektaşlarımın çalışan deneyimi alanında bilgi sahibi olmak için yurt dışındaki kurslara, sertifika programlarına, yabancı dilde katılıp, döviz ile ödeme yapmak durumunda kalmaktan başka çaresi yoktu.

Ben bu yollardan geçtikten sonra yabancı dili benim kadar iyi olmayan, yurt dışındaki bu konu uzmanlarına erişim sağlama şansı bulunmayan, maddi durumu döviz ile ödeme yaparak bu programlara katılma imkanı olmayan ülkemin kurum ve bireyleri için çalışan deneyimini kendi dilimizde, bizim kültürümüze uygun örneklerle yerelleştirilmiş olarak erişilebilir kılmayı kendime görev edinmiştim.

Yıllar önce ulaşıp eğitim programını başarıyla tamamladığım, çalışan deneyimi üzerine dünya çapındaki alan liderlerinden birisi olan Jacob Morgan’ı eğitim programını Türkiye için lokalize edip Türk insanına sunmak için tam da bu sebeple ikna etmiştim.

2021 yılı Nisan ayından bu yana, Pandemiye rağmen, düzenli olarak açılan, ilk günden bu yana Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası çalışan deneyimi eğitim programı olan Jacob Morgan Sertifikalı Çalışan Deneyimi Programı Eylül ayı itibariyle tamı tamına 20. Grubunu tamamladı!

20 Grup ile birlikte 150’nin üzerinden kurum ve kuruluştan 200’ün üzerinden İK Profesyoneli, İş Lideri ve Kurucu bu güzel programda bir araya gelerek çalışan deneyimi üzerine farkındalık kazandı, Türkiye Çalışan Deneyimi Topluluğu üyesi olarak harika bir networke dahil oldu.

Hep birlikte çok güzel vakit geçirdik, eğlendik, öğrendik, paylaştık, yeri geldi dertleştik.

Tüm katılımcılarımıza, canı gönülden teşekkür ediyorum!

Jacob’ın 20. Grubumuza özel hazırladığı videoya ulaşmak için tıklayınız.